Ankyra


Ankyra Temel ve Endüstriyel Laboratuar Cihazları San. Tic. Ltd. Şti. SEM GRUP bünyesinde temel laboratuvar cihazlarının satışını yapan SEM Endüstri Cihazları Pazarlama San. ve Dış Ticaret A.Ş.' nin Ankara ili ve İç Anadolu bölgesindeki temel laboratuvar cihazları yetkili sorumlusudur.

Temel Laboratuvar cihazları konusunda tecrübeli kadromuzla teknoloji lideri firmaların ürünlerinin satış ve teknik servis hizmetlerini Ankara başta olmak üzere Tüm Türkiyede bulunan ve temel laboratuvar cihazları 'na ihtiyaç duyan müşterilerimize en hızlı ve doğru ürünü ulaştırmak başlıca hedefimizdir.

Sürekli gelişen ve yenilenen hizmet anlayışımızla özellikle gıda, tarım, ilaç ve sağlık sektörlerine yönelik en yüksek teknoloji ile donatılmış Temel laboratuvar cihazları ve Temel laboratuvar ekipmanlarına Ankyra 'dan ulaşabilirsiniz.

Ankyralab merkez şubemiz Ankyra Laboratuvar Cihazları 'nı görebilmeniz ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilmeniz için sizleri beklemektedir.

Ankyralab yetkin hizmet kadrosuyla, hızlı teknik destegiyle sizlerin temel laboratuvar ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Ankyralab hizmet politikası olarak sizlere daima en güvenilir ve en hızlı hizmeti sunmak için temel laboratuvar cihazları hakkında sürekli kendini yenileyen personel kadrosuyla, sizlere daha yakın olmak için başta Merkez Şubemiz Ankara olmak üzere bütün şubelerimizle ve bayiliklerimizle hizmetinizdeyiz.

Ankyralab misyon olarak laboratuar cihazları sektöründe gelişmeleri ve yeni ürünleri dünya ile aynı anda ülkemizde olmasını sağlamak istemektedir. Ankyralab sizlere sundugu hizmeti geliştirmek ve daha iyi duruma getirmek için sürekli Ankyralab personeline egitimler ve seminerler vermektedir.