Ankyra


Ankyra Temel ve Endüstriyel Laboratuar Cihazları San. Tic. Ltd. Şti. olarak,

Temel Laboratuvar cihazları konusunda tecrübeli kadromuzla teknoloji lideri firmaların ürünlerinin satış ve teknik servis hizmetlerini Ankara başta olmak üzere Tüm Türkiye'de bulunan ve temel laboratuvar cihazları 'na ihtiyaç duyan müşterilerimize en hızlı ve doğru ürünü ulaştırmak başlıca hedefimizdir.

Sürekli gelişen ve yenilenen hizmet anlayışımızla özellikle gıda, tarım, ilaç ve sağlık sektörlerine yönelik en yüksek teknoloji ile donatılmış Temel laboratuvar cihazları ve Temel laboratuvar ekipmanlarına Ankyra 'dan ulaşabilirsiniz.

Ankyralab merkez şubemiz Ankyra Laboratuvar Cihazları 'nı görebilmeniz ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilmeniz için sizleri beklemektedir.

Ankyralab yetkin hizmet kadrosuyla, hızlı teknik desteğiyle sizlerin temel laboratuvar ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Ankyralab hizmet politikası olarak sizlere daima en güvenilir ve en hızlı hizmeti sunmak için temel laboratuvar cihazları hakkında sürekli kendini yenileyen personel kadrosuyla, sizlere daha yakın olmak için başta Merkez Şubemiz Ankara olmak üzere bütün şubelerimizle ve bayiliklerimizle hizmetinizdeyiz.

Ankyralab misyon olarak, laboratuvar cihazları sektöründe gelişmeleri ve yeni ürünleri dünya ile aynı anda ülkemizde olmasını sağlamak istemektedir. Ankyralab sizlere sunduğu hizmeti geliştirmek ve daha iyi duruma getirmek için sürekli Ankyralab personeline eğitimler ve seminerler vermektedir.