Destek


Ankyra laboratuvar sektöründe dünya çapında firmaların ürünlerini tedarik etmektedir. Yerinde kurulum ve yeterlilik hizmetleri (ISO 9001, TSE) firmamız bünyesinde mevcuttur. Her sistem rekabetçi bir garanti ve uygun fiyat ile kullanıcılarımıza sunulmaktadır. ANKYRA teknik uzmanları size, laboratuvar araç gereçlerinin yaşam döngüsünün her aşamasında en uygun performansı, başarılı ve verimli çalışmalarını temin etmektedir.

Servis Sözleşmeleri

Yeni satın alınan laboratuvar aletleri iki yıllık garanti ile tutarlı performans sağlanmaktadır. Garanti gönderi ya da yükleme sırasında, hangisi önce olursa Ankyra sözleşme koşullarına tabidir. Operasyonel ihtiyaçların maliyeti önemlidir. Laboratuvar araç gereçleri nin garanti süresi dışında destek vermek için çeşitli hizmet anlaşmaları mevcuttur. Servis ekibi, çalışma planlarını en iyi hizmet taleplerine cevap verebilecek şekilde düzenlemektedir. Talep üzerine tam (full) servis anlaşması paketleri sunulmaktadır. Ankyra teknik servis sözleşmeleri; telefon desteği saatlerinde sınırsız telefon desteği, sınırsız yerinde servis tamir, bakım , bazı hizmet sözleşmeleri, yedek parça desteği, önleyici bakım hizmetleri, yazılım revizyon güncellemeleri gibi özellikleri içerir.

Cihaz Kurulum

Bir müşterinin laboratuvar araçlarının kullanıma hazır olmasını sağlamak için ne zaman  nerede ihtiyaç duyulursa, Ankyra müşterileri ile koordineli olarak mükemmel bir planlama ile çalışır. Bu işbirliği, yeni kurulacak laboratuvar gereçleri için müşteri ihtiyaçlarının sorunsuz olarak laboratuvar ortamına entegre edilmesinin yanında, monte edilmesini de sağlar. Laboratuvar eşyaları, yükleme ve teslimi özenle Saha Servis Mühendisleri ve Yükleme Koordinatörleri tarafından düzenlenir. Teslimat sırasında laboratuvar aletlerinin laboratuvar içerisine yerleştirilmesi, deneyimli bir hareket ekibi tarafından gerçekleştirilir.

Firmamız Saha Servis Mühendisleri bu laboratuvar aletlerinin, laboratuvar araçlarının, laboratuvar eşyalarının düzgün kurulup kullanıma hazır olmasını sağlarlar. Bu fiziksel kurulum , yazılım kurulumunun yanısıra performans, rutin kalibrasyon ve teşhis testlerini de içermektedir. Bir kurulum performans raporu da kullanıcıya verilerek doğrulanır.

Telefon Desteği

Ankyra, Telefon desteği ile teknik destek ekibi ile müşteri arasında ilk temas noktası ile ilgili sorular olduğunda, personelinin bakım faaliyetleri sorunlarında müşterilere yardımcı olmaktadır. Saha Servis Mühendisi tarafından , temel soruların yerinde onarımı için ihtiyacınız olan doğru zamanın belirlenmesi, Ankyralab uzmanlarının zamanında ve etkin şekilde sorularınızın çözümüyle sistem çalışma süresi ile laboratuvar verimliliğinin en üst düzeye çıkarması için gerekli düzenlemelerin koordinasyonu sağlamaktadır.

Yerinde Onarım

Teknik servis tamir servis seviyesi anlaşmasına göre SS Mühendisi laboratuvarınıza teşhis ve onarım ekibinin sevk edilmesi gerekebilir. Her türlü zaman kaybı ve maliyetleri en aza indirmek için onarımlar genellikle Ankyra teknik ekibi tarafından yerinde tamamlanır.

Koruyucu Bakım

Laboratuvar gereçleri, laboratuvar aletleri, laboratuvar eşyaları , laboratuvar kitleri,laboratuvar araç gereçleri için garanti veya servis sözleşmesi düzenlendiğinde , rutin koruyucu bakım hizmetleri periyodik olarak yapılır. Saha Servis Mühendisleri bu hizmet ile laboratuvar gereçleri, laboratuvar araçları, laboratuvar eşyalarının performansını en üst düzeyde çalışmasını temin eder. Rutin bakım, filtreler, tüp gibi laboratuvar araç gereçlerinin değiştirilmesini de içeren, bir planlama çerçevesinde gerçekleştirilen bu çalışmaların en verimli şekilde tamamlanması için tasarlanmıştır.

Güncelleştirmeler ve Yükseltmeler

Müşterilerimizin en yeni teknolojik gelişmelerden faydalanması için laboratuvar aletleri 'nde Ankyra yükseltme seçeneklerini sunar. Yükseltme seçenekleri bilgisayar, yazılım veya donanımının operasyonel iş akışını iyileştirme amaçlıdır ve verimlilik içerir. Güncellemeler ve yükseltmeleri Ankyra tarafınca, koordine edilen Saha Servis Mühendisleri tarafından yapılmaktadır.